از کجا بفهمیم جیمیل هک شده است

جلوگیری از هک شدن جمیل خود

از کجا بفهمیم جیمیل هک شده است؟

از کجا بفهمیم جیمیل هک شده است ما در این سایت به شما آموزش می دهیم چگونه جلوگیری کنید از ورود شخص ناشناخته به جمیل خود شخصی را در نظر بگیرید که حساب Gmail شما را هک کرده و هر روز از Inbox شما بازدید می کند. فقط ایمیل هایی را که قبلاً باز کرده اید می خواند. از این طریق او همیشه به اطلاعات با ارزش دسترسی دارد و تا رسیدن به هدف نهایی با شما زندگی می کند.

آیا هرگز به فکر یک وب سایت تغییر شکل یافته یا یک حساب بانکی خالی هستید؟ که موضوع هک شدن است؟

البته این دو نتیجه اصلی هکرها است ، اما در بعضی موارد شما هک می شوید اما هکر کاری نمی کند که شما را از این امر آگاه کند و به آرامی اطلاعات شما را  سرقت می کند.
در اینجا چگونگی انجام آن به صورت دوره ای برای اطمینان از اینکه حساب Gmail شما در دست شخص دیگری نیست ، در اینجا آمده است.

مرحله اول:
از کجا بفهمیم جیمیل هک شده : که چه کسانی به اکانت شما دسترسی داشته اند

به صفحه My Activity برای دسترسی به سابقه حساب Google خود در همه دستگاه ها و سرویس های Google ، مانند YouTube ، Google Maps ، Google Play و. داده های ثبت شده را مرور کنید تا مطمئن شوید با استفاده شما مطابقت دارد.

همچنین به Device Activity برای بررسی لیست دستگاههایی که با حساب Google خود وارد شده اید ، بروید. اگر دستگاه ناشناخته ای مشاهده کردید ، روی سه نقطه کلیک کنید و روی Sign out کلیک کنید.

از طریق Security Checkup همچنین می توانید گام به گام بررسی های امنیتی را انجام دهید تا مطمئن شوید که حساب شما ایمن است.

چگونه بفهمیم کسی به اکانت ما دسترسی دارد؟

نسخه وب Gmail به شما امکان می دهد فعالیت دسترسی به ایمیل خود را بررسی کنید. از پایین سمت راست گزینه Details را انتخاب کنید.

این گزینه اطلاعات مربوط به آخرین دسترسی به حساب Gmail شما همراه با نوع دسترسی (مرورگر ، POP ، تلفن همراه و غیره) ، مکان (آدرس IP) و تاریخ و زمان دسترسی را نشان می دهد. با بررسی دستگاه ها ، زمان و مکان می توانید تعیین کنید شخصی به حساب شما دسترسی دارد یا خیر.

اگر دستگاه ، زمان یا مکانی مشکوک و غیرمنتظره مشاهده کردید ، گذرواژه خود را تغییر دهید و تأیید صحت دو مرحله ای را روشن کنید.

 

  • شما می توانید برای خواندن این مطلب در موبایل با دوربین موبایل خود کد QR زیر را اسکن کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.